KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12836001
nr 1283 6001
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Stockholmsmotiv. Signerad, daterad 80, numrerad 69/300. Motivet: 38x55 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 19:01:09
13/10 22:37:29
500 kr
20/10 18:26:17
21 okt
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén